З перших днів роботи Броварського вищого училища фізичної культури одним із важливих підрозділів у діяльності закладу стала медична частина. Вона включає: кабінет чергової медичної сестри, кабінет профілактичних щеплень, ізолятор, кабінет масажу, кабінет стоматолога, а також кабінет спортивного лікаря і лікаря педіатра. В цих кабінетах працюють досвідчені спеціалісти, які сумлінно виконують свої обов’язки.  Сьогодні медичну частину очолює досвідчений лікар, кардіолог за фахом, Солодков Сергій Валентинович. Йому до снаги всі проблеми спортсменів училища.

Досвідчений лікар-практик не тільки очолює медичну частину закладу, а і особисто проводить обстеження спортсменів, надає першу допомогу при травмах, проводить функціональну діагностику під час диспансеризації.

Проведення диспансеризації учнів і студентів училища – невід’ємна складова якісного навчально-тренувального процесу. Тому, у співдружності з Київським обласним лікарсько-фізкультурним диспансером, двічі на рік всі учні училища проходять поглиблене медичне обстеження.

Для цього в училищі є все необхідне: обладнаний кабінет функціональної діагностики з кардіографом, прилади для електролікування, обладнання для лікування органів дихання і ін. Оскільки училище є дитячим спортивним закладом, у якому удосконалюють свою спортивну майстерність юні обдарування, надання медичної допомоги та проведення щеплень є невід’ємною частиною роботи молодшого медичного персоналу.

Чотири фахові медичні сестри постійно стежать за їхнім станом здоров’я та проводять санітарно-гігієнічну роботу. Найстаріший медичний працівник закладу – Галина Семенівна Глущенко. В закладі працює 44 роки. Вона досвідчена медична сестра. Може надати першу необхідну допомогу, а також є незамінний помічник на всіх змаганнях.  Її досвід і знання завжди у пригоді спортсменам. Крім цього на ній тримається вся організаційна робота з забезпечення лікарськими засобами медичної частини. Ось уже багато років вона завідує аптечним пунктом училища.

Тетяна Богданівна Євтушенко та Світлана Володимирівна Кеуш стежать за санітарним станом кімнат, дотриманням учнями санітарно-гігієнічних норм тренування і відпочинку, ведуть необхідну медичну документацію. А при необхідності – слідкують за станом здоров’я хворих дітей, які знаходяться в ізоляторі та за виконанням призначень, які роблять лікарі. Людмила Григорівна Дятел – дієтична сестра. У її обов’язки входить складати меню харчування. Разом з шеф-кухарем їдальні Світланою Василівною Друговою та комірником Надією Федорівною Пилипчук роблять все, щоб учні училища харчувались якісно, а їжа була смачною.

Великі навантаження та незначні пошкодження легко піддаються лікуванню масажем. У розпорядженні учнів обладнаний кабінет та професійний масажист – Юлія Ведмеденко, до речі вихованка відділення вільної боротьби училища Одним з головних завдань медичної частини та лікарів є проведення лікарсько-педагогічного контролю за навчально-тренувальним процесом, дотриманням режиму навантажень. Цю роботу, спільно з головним лікарем, проводить досвідчений лікар-педіатр Світлана Григорівна Шеметенко. У її обов’язки входить не тільки нагляд за станом здоров’я учнів училища, але і консультація спортсменів та тренерів. Вчасно надана медична допомога, консультація та проведений медико-педагогічний контроль – запорука спортивних успіхів наших вихованців.